English Srpski
UČESNICI U PROJEKTU:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 Agencija za zaštitu životne sredine
Stanica Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 6.9220.429.80.52XX
Novi Sad Rumenačka SEPA 10.424.4X0.4429.423
Novi Sad Liman SEPA 8.9125.440.20.42XX
Beočin Centar SEPA 19.613.5XX24.621.4
Sremska Mitrovica SEPA 7.7445.1X0.54XX
Pančevo Sodara SEPA 14.220.7X0.49XX
Beograd Stari grad SEPA 9.2832.235.10.3839.227.1
Beograd Novi Beograd SEPA 11.630.5430.4338.323.6
Beograd Mostar SEPA 9.0260.1X0.4738.530
Beograd Vračar SEPA 9.1330.537.2X46.228
Beograd Zeleno brdo SEPA 11.517.551.20.7839.732.3
Šabac SEPA 17.740.8X1.05XX
Kostolac SEPA 6.788.32X0.37XX
Smederevo Centar SEPA 51.951.8XX27.324.6
Obrenovac Centar SEPA 13.459.5X0.6510656.9
Smederevo Carina SEPA 6.9620.1X0.32XX
Loznica SEPA 14.2356.03XXX
Valjevo SEPA 12.936.2X1.1910780.2
Bor Brezonik SEPA 7.4XXXXX
Bor Gradski park SEPA 25.6XXX54.841.9
Bor Institut IRM SEPA 14.131.3X0.58XX
Kragujevac SEPA 10.242.911.21.0858.343.2
Kosjerić SEPA 7.9527.88.171.3111785.1
Popovac SEPA 6.927.1254.10.4849.726
Zaječar SEPA 35.336X1.97XX
Čačak SEPA 6.418.516.40.5840.934.9
Paraćin SEPA 12.727.9X0.58XX
Užice SEPA 13.150.7X1.3377.452.1
Kraljevo SEPA 10.825.916.70.9665.955.5
Kruševac SEPA 26.438X1.05XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 11.43.5282.3XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 14.515.562.50.4432.422.6
Niš IZJZ Niš SEPA 11.634.7X0.3631.324.2
Kopaonik SEPA 9.22X106XXX
Novi Pazar SEPA 33.147.56.74X10883.3
Vranje SEPA 22.656.5X1.42XX
Vršac SEPA 14.820.160.9XXX
Smederevo Radinac SEPA 9.3729.425.60.4186.253.8
Beograd Ovča IPH-BGD 219.4449.60.430.126
Beograd Zemun TB IPH-BGD 6.6330.8XX33.424.4
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.5248.4X1.4832.424.6
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 9.9743.738.1X61.427.1
Beograd Obrenovac IPH-BGD 13.335.3XX49.537.4
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 4.6511.6XX48.744.4
Beograd Lazarevac IPH-BGD 34.939XX14096.3
Beograd Mirijevo IPH-BGD 8.122.948.50.9532.224.2
Veliki Crljeni IPH-BGD 18.510.5X0.5430.427.7
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 5.217.952.30.4640.431
Beograd Vinča IPH-BGD 7.8311.156.10.4934.628.3
Beograd Sopot IPH-BGD 12.910.556.80.2434.427.5
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 14.766.515.61.7444.131.1
Beograd na vodi IPH-BGD 8.3542.536.21.9444.127
Beograd Resnik IPH-BGD 106.8869.40.2726.421.8
Beograd Jajinci IPH-BGD 4.8721.556.10.0738.926.9
Beograd Danijelova IPH-BGD 11.432.740.30.1932.728.9
Beograd Barajevo IPH-BGD X7.37XX29.222.6
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X28.765.6X36.527.1
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X24.635.3X32.623.4
Beograd Leštane IPH-BGD 5.3645.829.60.5125153.7
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X26.2XX30.323.6
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 4.9339.827.20.7642.827
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 8.2217.349.70.2725.321.4
Beograd Ada petlja IPH-BGD 7.0528.722.80.7437.524
Beograd Surčin IPH-BGD 13.617.847.90.2744.128.1
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 7.834014.30.5339.927.1
Beograd Borča IPH-BGD 8.2716.3530.883727.7
Beograd Ada Marina IPH-BGD X23.652.90.0835.225.2
Beograd Mladenovac IPH-BGD 1332.942.40.7177.630.9
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 4.6926.631.80.97XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X21.8XX41.729
Pančevo Vojlovica APV-PAN 21.1XXX36.6X
Pančevo Starčevo APV-PAN 28.913.736.90.51N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 10.7XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 8.28XXXXX
Pirot CITY-PI 1116.4X0.8353.633