English Srpski
PARTICIPANTS IN THE PROJECT:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 SEPA
Stanica Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 6.8420.2270.5XX
Novi Sad Rumenačka SEPA 9.2424X0.4626.922.1
Novi Sad Liman SEPA 7.9926.139.90.45XX
Beočin Centar SEPA 17.315XX24.921.2
Sremska Mitrovica SEPA 5.9352.3X0.64XX
Pančevo Sodara SEPA 14.117.8X0.49XX
Beograd Stari grad SEPA 9.7429.635.20.3838.526.4
Beograd Novi Beograd SEPA 9.6527.844.20.431.322.7
Beograd Mostar SEPA 9.2761.4X0.4729.122.8
Beograd Vračar SEPA 8.4227.736.4X40.827.1
Beograd Zeleno brdo SEPA 11.71651.50.7536.932
Šabac SEPA 15.943X1.11XX
Kostolac SEPA 6.1810.5X0.37XX
Smederevo Centar SEPA 46.373.9XX31.127.2
Obrenovac Centar SEPA 14.164.9XN/A10451.2
Smederevo Carina SEPA 7.7817.3X0.32XX
Loznica SEPA 12.524.84.82XXX
Valjevo SEPA 12.240.5X1.3911277.7
Bor Brezonik SEPA 7.62XXXXX
Bor Gradski park SEPA 9.62XXX49.234.3
Bor Institut IRM SEPA 1454.7X0.83XX
Kragujevac SEPA 8.9840.911.40.84533.1
Kosjerić SEPA 8.8121.57.41.3211278.6
Popovac SEPA 6.958.2253.90.551.325.9
Zaječar SEPA 24.625.7X1.37XX
Čačak SEPA 5.4917.913.50.5844.335.1
Paraćin SEPA 14.144.7X0.62XX
Užice SEPA 10.752.9X1.4472.949.6
Kraljevo SEPA 10.528.812.40.8548.941.1
Kruševac SEPA 31.532X0.81XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 13.42.9988XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 13.821.755.50.4931.923
Niš IZJZ Niš SEPA 10.351.8X0.532.226.3
Kopaonik SEPA 9.74X106XXX
Novi Pazar SEPA 22.3375.48X91.176.1
Vranje SEPA 21.765X2.51XX
Vršac SEPA 14.418.660.3XXX
Smederevo Radinac SEPA 8.7117.837.20.3746.535.1
Beograd Ovča IPH-BGD 19.17.8354.70.3930.727.3
Beograd Zemun TB IPH-BGD 2.9927.2XX30.821.3
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.6253.7X1.5232.124.2
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 9.7539.539.7X52.826.5
Beograd Obrenovac IPH-BGD 12.448.3XX58.941.6
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD N/A15XX64.258.9
Beograd Lazarevac IPH-BGD 29.247.5XX11982.8
Beograd Mirijevo IPH-BGD 8.2924.545.80.9832.625.4
Veliki Crljeni IPH-BGD 18.511.1X0.5533.130.4
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 5.3220.3470.4136.830.2
Beograd Vinča IPH-BGD 7.399.0557.60.483327.3
Beograd Sopot IPH-BGD 12.711.254.20.4636.429.5
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 14.56019.91.6135.825
Beograd na vodi IPH-BGD 9.1739.138.21.9342.126.5
Beograd Resnik IPH-BGD 9.657.5666.60.2727.522.7
Beograd Jajinci IPH-BGD 4.8514.559.70.0532.425.4
Beograd Danijelova IPH-BGD 11.120.449.90.1328.724.8
Beograd Barajevo IPH-BGD X5.71XX28.222.8
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X2668.5X33.326.4
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X18.538.6X29.122.6
Beograd Leštane IPH-BGD 4.594827.10.4752.230.9
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X19.9XX2923.2
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 4.4335.128.10.7440.725.9
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 7.211847.80.2524.721.3
Beograd Ada petlja IPH-BGD 6.9127.822.20.7431.223.4
Beograd Surčin IPH-BGD 13.316.646.90.2736.727.8
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 6.9533160.5135.524.6
Beograd Borča IPH-BGD 8.6318.850.41.0137.429.2
Beograd Ada Marina IPH-BGD X26.349.60.0831.324.9
Beograd Mladenovac IPH-BGD 12.833.738.2N/A74.833
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 3.8720.440.50.92XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X17.7XX33.227.8
Pančevo Vojlovica APV-PAN 21.3XXX36.2X
Pančevo Starčevo APV-PAN 27.515.234.40.52N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 10.6XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 8.31XXXXX
Pirot CITY-PI 9.8617.6X0.854634.5