English Srpski
PARTICIPANTS IN THE PROJECT:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 SEPA
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 7.9529.438.20.27XX
Novi Sad Rumenačka SEPA 8.5533.7X0.2320.810.8
Novi Sad Liman SEPA 9.0415.479.90.27XX
Beočin Centar SEPA 16.820XX17.18.98
Sremska Mitrovica SEPA 13.517.6X0.29XX
Pančevo Sodara SEPA 10.222.7X0.31XX
Beograd Stari grad SEPA 9.3180.33.540.4740.415.9
Beograd Novi Beograd SEPA 9.2661.323.30.3731.415.9
Beograd Mostar SEPA 14.474.9X0.6734.920.6
Beograd Vračar SEPA 1191.72.23X58.126.4
Beograd Zeleno brdo SEPA 1478.725.10.4541.620.8
Šabac SEPA N/A22X0.66XX
Kostolac SEPA 6.9431.9X0.2XX
Smederevo Centar SEPA 18.525XX10.39.28
Obrenovac Centar SEPA 5.7368.6X0.3840.718
Smederevo Carina SEPA 11.120.5X0.6XX
Loznica SEPA 16.421.266.1XXX
Valjevo SEPA 8.0626.8X0.2726.812.9
Bor Brezonik SEPA 10XXXXX
Bor Gradski park SEPA 4.85XXX15.910.6
Bor Institut IRM SEPA 12.854.6X0.59XX
Kragujevac SEPA 13.827.539.40.3132.321.5
Kosjerić SEPA N/AN/AN/AN/AN/AN/A
Popovac SEPA 6.042.934.30.422.47.75
Zaječar SEPA 8.716X0.3XX
Čačak SEPA 6.659.0569.70.1810.87.81
Paraćin SEPA N/AN/AXN/AXX
Užice SEPA 7.2736.2X0.326.914.3
Kraljevo SEPA 5.7916.862.90.2427.713.3
Kruševac SEPA 6.2815.2X0.24XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 8.332.66105XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 4.9816.351.10.2314.111
Niš IZJZ Niš SEPA 4.4331.9X0.4510.710
Kopaonik SEPA 6.12X60.4XXX
Novi Pazar SEPA 5.0915.162.2X18.814.1
Vranje SEPA 7.8919.5X0.36XX
MOBILNA UŽICE - LUNOVO SELO SEPA 8.315.87X0.2214.910
Vršac SEPA 7.4114.156.7XXX
Smederevo Radinac SEPA 6.6316.553.80.292717.1
Beograd Ovča IPH-BGD 8.8930.831.30.2730.314.3
Beograd Zemun TB IPH-BGD 7.9877.9XX47.619.4
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 8.71118X0.6739.717.9
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 3.996715.7X38.118.7
Beograd Obrenovac IPH-BGD 6.5129XX41.716.4
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 5.5625.5XX33.914.7
Beograd Lazarevac IPH-BGD 6.2611.5XX24.711.9
Beograd Ada Marina IPH-BGD X66.16.870.425.816.6
Beograd Leštane IPH-BGD 2.7532.736.10.483214.4
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 8.3749.949.90.4231.515.9
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 8.08935.280.8348.525.5
Beograd Barajevo IPH-BGD X4.79XX12.39.21
Veliki Crljeni IPH-BGD 14.111.7X0.4218.712.8
Beograd Vinča IPH-BGD 15.842.624.30.334.316.5
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X47.729.8X25.714.8
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X58.215.4X23.613.9
Beograd Borča IPH-BGD 7.5924.143.80.234.613.7
Beograd Mladenovac IPH-BGD 4.4631.526.20.3925.116.8
Beograd Sopot IPH-BGD 3.115.942.80.3532.924.7
Beograd na vodi IPH-BGD 5.54868.820.4852.421.7
Beograd Resnik IPH-BGD 5.3115.543.70.0919.212
Beograd Jajinci IPH-BGD 4.6936.424.30.2138.420.3
Beograd Danijelova IPH-BGD 5.7977.57.090.4125.317
Beograd Mirijevo IPH-BGD 4.467.9240.2529.414.3
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X87.1XX35.120.9
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 5.2357.522.30.5619.312.2
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 9.4576.38.110.7266.144.4
Beograd Ada petlja IPH-BGD 9.1855.416.20.4728.317.2
Beograd Surčin IPH-BGD 5.9252.914.10.3731.316.7
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 7.566.125.30.7749.718.6
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 2.9336.541.40.49XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X12.1XX25.412.1
Pančevo Vojlovica APV-PAN 5.91XXX20.2X
Pančevo Starčevo APV-PAN 3.120.438.80.54N/AX
BATUT Sevojno BATUT 4.7512.1X0.2319.513.3
Bor Krivelj ZIJIN 8.16XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 8.33XXXXX
Pirot CITY-PI 4.9910.2XX14.910.8