English Srpski
UČESNICI U PROJEKTU:

  • Ministarstvo zaštite životne sredine - Agencija za zaštitu životne sredine
  • Pokrajinski sekretarijat za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu životne sredine, Novi Sad
  • Sekretarijat za zaštitu životne sredine Grada Pančeva
  • Gradski zavod za javno zdravlje Beograd


© 2015 Agencija za zaštitu životne sredine
Stanica. Mreža SO2 NO2 O3 CO PM10 PM2.5
Kikinda Centar SEPA 5.889.5250.30.34XX
Novi Sad Rumenačka SEPA 10.120.5X0.3718.315.6
Novi Sad Liman SEPA 7.3612.758.20.25XX
Beočin Centar SEPA 9.114.6XX16.713.6
Sremska Mitrovica SEPA 6.1732.6X0.36XX
Pančevo Sodara SEPA 9.3123.6XN/AXX
Beograd Stari grad SEPA 5.9236.248.40.2828.922.2
Beograd Novi Beograd SEPA 10.932.163.50.2821.216.4
Beograd Mostar SEPA 7.2835.2X0.327.917.65
Beograd Vračar SEPA 4.3626.460.2X25.721.2
Beograd Zeleno brdo SEPA 6.0415.766.20.7926.822.7
Šabac SEPA 14.439.1X0.59XX
Kostolac SEPA 8.8230X0.3XX
Smederevo Centar SEPA 13.658.2XX20.819.7
Obrenovac Centar SEPA 1945.2X0.436.126.6
Smederevo Carina SEPA 10.921.8X0.52XX
Loznica SEPA 14.134.822.8XXX
Valjevo SEPA 7.8262.2X0.9596.367.7
Bor Brezonik SEPA 5.04XXXXX
Bor Gradski park SEPA 7.65XXX18.213.7
Bor Institut IRM SEPA 11.575.3X0.81XX
Kragujevac SEPA 5.0523.638.50.7241.237.9
Kosjerić SEPA 8.6741.19.810.8682.263.8
Popovac SEPA 5.816.822.10.4920844.2
Zaječar SEPA 34.754.7X2.73XX
Čačak SEPA 9.6133.938.30.5234.428.3
Paraćin SEPA 8.1943.6X0.81XX
Užice SEPA 1058.7X1.2273.357.3
Kraljevo SEPA 5.2522.565.60.3330.618
Kruševac SEPA 10.135.7X0.71XX
Kamenički Vis EMEP SEPA 142.9684.9XXX
Niš O.š. Sveti Sava SEPA 8.1624.148.10.5536.128.6
Niš IZJZ Niš SEPA 6.6959.2X1.0149.742.5
Kopaonik SEPA 2.96X113XXX
Novi Pazar SEPA 9.9163.816.6X83.567.2
Vranje SEPA 7.5932.9X0.87XX
Vršac SEPA 10.124.458.1XXX
Smederevo Radinac SEPA 6.1225.733.70.9786.374.8
Beograd Ovča IPH-BGD 6.6316.951.60.282219.5
Beograd Zemun TB IPH-BGD 24.527XX27.221.5
Beograd Despota Stefana IPH-BGD 6.1958.8X1.4722.619.5
Beograd Oml. brigada IPH-BGD 1132.464.9X23.417.5
Beograd Obrenovac IPH-BGD 1411.1XX15.714.5
Beograd Obrenovac Ušće IPH-BGD 7.6516.6XX46.543.2
Beograd Lazarevac IPH-BGD 27.813.4XX36.233.5
Beograd Franša Deperea IPH-BGD 14.932.961.12.28N/AN/A
Veliki Crljeni IPH-BGD 11.313.8X0.7230.327.7
Beograd Stojčino Brdo IPH-BGD 5.1714.375.30.342218.6
Beograd Vinča IPH-BGD 6.1514.660.70.4424.522.4
Beograd Dragiša Mišović IPH-BGD X31.174.4X2623.1
Beograd Leštane IPH-BGD 4.7635.413.31.175543.3
Beograd na vodi IPH-BGD 5.1437.260.20.2722.419.4
Beograd Resnik IPH-BGD 1129.462.70.1622.619.9
Beograd Jajinci IPH-BGD 5.0225.964.10.252922.4
Beograd Danijelova IPH-BGD 13.348.242.90.6629.327.1
Beograd Mirijevo IPH-BGD 4.6925.163.40.132118.3
Beograd Barajevo IPH-BGD X6.28XX16.113.8
Beograd Topčiderska Zvezda IPH-BGD X43.542.4X25.320.7
Beograd Vračar Dom zdravlja IPH-BGD X24XX20.418.3
Beograd Bežanijska kosa IPH-BGD 4.1230.555.70.3219.716.4
Beograd Banovo brdo IPH-BGD 10.430.953.30.5723.420.3
Beograd Ada petlja IPH-BGD 6.3157.525.40.3827.121.7
Beograd Surčin IPH-BGD 15.328.661.70.6327.522.2
Beograd Zemun Ugrinovačka IPH-BGD 4.9630.255.10.7627.722.4
Beograd Borča IPH-BGD 7.2542.334.40.4634.830.4
Beograd Ada Marina IPH-BGD X56.938.10.4125.921.3
Beograd Mladenovac IPH-BGD 18.519.167.20.7931.918.3
Beograd Sopot IPH-BGD 12.846.717.50.8443.335.3
Pančevo Cara Dušana APV-PAN 2.784234.90.62XX
Pančevo Vatrogasni dom APV-PAN X26.8XX2219
Pančevo Vojlovica APV-PAN 15XXX87.8X
Pančevo Starčevo APV-PAN 0.530.524.30.79N/AX
Bor Krivelj ZIJIN 15.5XXXXX
Bor Slatina ZIJIN 4.04XXXXX
Pirot CITY-PI 8.4221XX49.442.6